Wczytuję Artykuł

Katalog Beauty Experience - Kiedy natura staje się luksusowym doświadczeniem.

Aktualizacja: 24 sie 2020


60 sekund dla regeneracji i natychmiastowej przemiany włókna kapilarnego z widocznmi korzyściami przez 2 tygodnie.

Beauty Experience jest samą w sobie i prawdziwą innowacją w pielęgnacji włosów.Opracowany z wyciągiem ze śluzu ślimaka „Helix Aspersa Müller" jeden z najlepszych kosmetyków, zabieg BEAUTY EXPERIENCE nadaje witalności i objętości włosom suchym, łamliwym lub mocno zniszczonym przez zabiegi techniczne, stres termiczny i atmosferyczny. Już od pierwszego zabiegu włosy są widocznie bardziej miękkie, elastyczne i łatwe do rozczesania.


Wzbogacony o ekstrakt ze śluzu ślimaka „Helix Aspersa Müller" , wyciąg z owocu granatu, gumę guar, bambusa i białko kolagenu, zabieg BEAUTY EXPERIENCE staje się niezrównanym luksusowym doświadczeniem dla włosów.


Regularne korzystanie z HOME PRODUCTS umożliwia skuteczne utrzymanie rezultatu; sprzyja natychmiastowej regeneracji włókna kapilarnego, utrzymując włosy nawilżone oraz chroni i wydłuża jego żywotność, kolor i styl.W Katalogu znajdziesz dokładne informacje o produktach i naturalnych składnikach wykorzystanych w produkcji kosmetyków z tej serii. Dodatkowo dowiesz się jak pozyskujemy cenny śluz ślimaka i co sprawia, że jest tak niezwykły. Jeśli jesteś posiadaczem produktów z tej serii dowiesz się krok po kroku jak stosować produkty z tej serii.


Perfekcyjne włosy są luksusem, na który możesz sobie pozwolić.


Poniżej link do pełnej wersji katalogu

Do przeglądania katalogu jest wymagany program otwierający pliki PDF. Taki jak np. Adobe Acrobat. Jeśli masz problem z otwarciem katalogu prosimy o kontakt.


Katalog - BeautyExperience - Online
.pdf
Download PDF • 10.17MB


131 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Dane adresowe

tel.: +48 512 230 171

ul.Gawędy 55

44-300, Wodzisław Śląski

Poland

Dołącz do nas

  • Grey YouTube Icon
  • Facebook
  • Instagram
Company Logo Of Emmebi Italia, hair products company

© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone przez EFEKT MH

 Polityka Prywatości | Regulamin Serwisu