top of page

Katalog Argania Sekret Sahary

Katalog Argania Sekret Sahary

Historia współudziału między człowiekiem, naturą i pięknem.


Bogaty we wszystkie cenne informacje o produkcie. Katalog Argania zawiera dużo więcej niż informacje o produktach, duża jego część poświęcona jest opisaniu historii i pochodzenia każdego z składników, jak również to jakie niesamowite właściwości posiadają. Każdy z produktów jest dokładnie opisany, a każdy zabieg kosmetyczny jest wyjaśniony w przejrzysty sposób by ułatwić Ci poruszanie się w świecie produktów z tej niesamowitej serii.W Katalogu poznasz rytułał wellness, który przywołuje urok starożytnych i naturalnych tajemnic piękności.


To obecność dużej ilości oleju z nasion jądra Argania Spinosa (olej arganowy) charakteryzuje produkty linii Argania Sahara Secrets.


Niezwykle bogate w witaminy A-E-F, Omega 3 i Omega 6, ziarno Argania Spinosa zawiera około 80% nienasyconych kwasów tłuszczowych składających się głównie z kwasu oleinowego, linolowego, palmitynowego i stearynowego; wywiera cenne działanie nawilżające, kojące, odżywcze i przeciwutleniające, naprawiają błony komórkowe po szkodliwym działaniu wolnych rodników.


Mieszankę uzupełniają w substancje aktywne oleju makadamia, orzechu laskowego, moreli, awokado, bawełny, czarnej porzeczki i oliwy z oliwek.

Bardzo wysoki procent składników aktywnych w formule sprawia, że produkty Argania Sahara Secrets są szczególnie skuteczne dla każdego typu skóry i włosów.
Odkryj niezwykłe korzyści produktów Argania Sahara Secrets


Olej Argania jest w stanie ujarzmić najbardziej zbuntowane włosy.

Odżywia i nawilża włosy, aby zwiększyć ich objętość i naturalne piękno, dzięki czemu włosy suche i kruche są jedwabiście lśniące.

Olej Argania, stosowany po umyciu szamponem, dając włosom nabłyszczający efekt, chroniąc je jednocześnie przed gorącem suszarki i prostownicy.

Doskonały w zapobieganiu rozdwajaniu się końcówek i rozplątywaniu kręconych włosów, kondycjonuje je i nawilża.


Proste Włosy. To takie proste.


W Katalogu znajdziesz dokładne informacje o produktach i naturalnych składnikach wykorzystanych w produkcji kosmetyków z tej serii. Jeśli jesteś posiadaczem produktów z tej serii dowiesz się krok po kroku jak z nich korzystać.


Poniżej link do pełnej wersji katalogu

Do przeglądania katalogu jest wymagany program otwierający pliki PDF. Taki jak np. Adobe Acrobat. Jeśli masz problem z otwarciem katalogu prosimy o kontakt.Argania - katalog
.pdf
Pobierz PDF • 4.06MB


121 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page