top of page

Katalog BE blonde - System Dekoloryzacji Antigiallo z Plex

Katalog BE blonde - System Dekoloryzacji Antigiallo z Plex

Zaktualizowano: 26 sie 2020


Wyobraź sobie blond JESZCZE BARDZIEJ blond, włosy ODBUDOWANE jak nigdy dotąd. Wyobraź sobie również chłodniejsze refleksy, jak nigdy wcześniej

i wyobraź sobie, że możesz je osiągnąć dowolną techniką.Wyobraź sobie BE BLONDE Extreme Light, nowy system rozjaśniania, który gwarantuje PEWNE rezultaty i MAKSYMALNĄ MOC ROZJAŚNIENIA:

z ABSOLUTNYM RESPEKTEM dla włosa. BE BLONDE Extreme Light jest INNOWACYJNYM systemem dekoloryzującym ANTIGIALLO, który pozwala dekolorować włosy CAŁKOWICIE BEZPIECZNIE od nasady po końce.


Specjalna formuła wzbogacona o Plex (kondensat cukru poliaminowego), gwarantuje bezpieczne i szybkie rezultaty, skutecznie kontrastując ciepłe tony, przywracając miękkie i sprężyste włosy.

Niezwykła kremowa emulsja utleniająca BE BLONDE Deco Oxy Blue, również wzbogacona o Plex, przyczynia się do stworzenia linii JEDYNEJ w swoim rodzaju: intensywny niebieski kolor zwiększa efekt anty-żółty schładzając ton włosów.


Łatwo miesza się z proszkiem i kremem dekoloryzującym upraszczając każdą technikę rozjaśniającą. Dwa rodzaje oksydantu (6 i 10,5%) w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb; ustabilizowana formuła dla zagwarantowania optymalnego rozjaśnienia i trwałą pigmentację koloru.W Katalogu znajdziesz dokładne informacje o produktach i naturalnych składnikach wykorzystanych w produkcji kosmetyków z tej serii. Jeśli jesteś posiadaczem produktów z tej serii dowiesz się krok po kroku jak z nich korzystać.


Nie bój się zostać blonde! BE blonde.


Poniżej link do pełnej wersji katalogu

Do przeglądania katalogu jest wymagany program otwierający pliki PDF. Taki jak np. Adobe Acrobat. Jeśli masz problem z otwarciem katalogu prosimy o kontakt.BeBlonde_Katalog_Produktów
.pdf
Pobierz PDF • 8.93MB


87 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page