top of page
Filozofia
Custom-Scroll.gif

Holistyczna moc BioNature Mineral Treatment

Zainspirowany różnorodnością biologiczną planety i czystością jej składników, rodzi się BioNature Mineral Treatment, nowa koncepcja, która wyraża zdrowie i urodę włosów.

Nowoczesna technologia uchwyciła swoją istotę, ale to natura sprawiła, że ​​jest skuteczna, łącząc aktywne składniki naturalnego pochodzenia z najbardziej zaawansowanymi badaniami. Formuły BioNature Mineral Treatment zawierają wodę witalizowaną, biologiczne wegańskie i cenne olejki eteryczne; używamy olejku z drzewa herbacianego i innowacyjnego kompleksu stymulującego włosy 3HC ...

Certyfikowane składniki aktywne wzbogacone ekstraktami organicznymi, konserwantami kompatybilnymi z dermo i aromatami pochodzącymi z serca roślin. Aktywne składniki charakteryzujące BioNature Mineral Treatment zostały wybrane do fizjologicznej odbudowy skóry i włosów. Każdy rytuał poprzedzony jest nową techniką masażu drenującego o nazwie „Fito Olistic Massage” zaprojektowaną i stworzoną w celu poprawy skuteczności zabiegu i promowania dobrego samopoczucia, które angażuje umysł, ciało i duszę. Wszystkie rytuały wykorzystują również specjalne narzędzia towarzyszące zabiegom (SkinYang i Plazmowy system włosów).

Opis Produktu

Niesamowita kompatybilność

Nasze produkty oferują wszechstronne działanie i mogą być dowolnie komponowane przez trychologów i specjalistów umiejących ocenić potrzeby skóry.

Jednak dla ułatwienia stworzyliśmy sześć podstawowych programów, które odpowiadają najczęstszym problemom dotyczących skóry głowy i włosów. ...

Jednak dla ułatwienia stworzyliśmy sześć podstawowych programów, które odpowiadają najczęstszym problemom dotyczących skóry głowy i włosów. Aktywne składniki charakteryzujące BioNature Mineral Treatment zostały wybrany do fizjologicznej odbudowy skóry i włosów. Każdy rytuał poprzedzony jest nową techniką masażu drenażowego o nazwie „Fito Olistic Massage” zaprojektowaną i stworzoną w celu zwiększenia skuteczności zabiegu i promowania dobrego samopoczucia obejmującego umysł, ciało i duszę. Wszystkie rytuały wykorzystują również specjalne oprzyrządowanie towarzyszące zabiegom (SkinYang i Plazmowy system włosów).

Wybierając BioNature dokonujesz świadomego wyboru dla siebie i środowiska.

Tmark
Wczytaj więcej

Wybierz Program, który Ciebie interesuje

Akcesoria

Powiązane Media