top of page

Dołącz do podróży

Historia

Historia

20 lat do doświadczenia w tworzeniu profesjonalnych kosmetyków do włosów przez Emmebi Italia, w połączeniu z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w dystrybucji przez Efekt MH stworzyło doskonałą kooperację. Rdzeniem tej współpracy jest wspólna filozofia, zwarta praca zespołowa, wiedza i pasja, która ugruntowała dwie marki na rynku.

Sekretem sukcesu i stabilności dwóch marek jest dostarczenie najlepszej jakości naturalnych kosmetyków, jak również przekazywanie cennej wiedzy przez organizację profesjonalnych szkoleń, pomocy w rozwoju marketingowym salonów partnerskich i stworzenie świetnego zaplecza dla swoich pracowników.

Naszym głównym celem jest dostarczenie i tworzenie innowacyjnych naturalnych produktów kosmetycznych z uwzględnieniem najmniejszego odcisku na naturalnym środowisku.

Filozofia

Filozofia

Inspiracja naturą jest czymś więcej niż tylko hasłem, jest to przedłużenie filozofii firmy, która opiera swoje fundamenty na doskonałych aspektach naturalnego świata. Od gotowego produktu aż po liście nasze składniki pozyskiwane są z certyfikowanych naturalnych źródeł, a produkcja odbywa się z minimalnym odciskiem dla naturalnego środowiska. Unikatowym aspektem naszej innowacji technologicznej nie jest tworzenie sztucznych substytutów, lecz odkrywanie nowych kompozycji z najlepszej jakości naturalnych składników. Tak jak nasze dążenie do odkrycia perfekcyjnie zrównoważonych formuł, tak pragniemy rozwijać pozytywne relacje z klientami, pracownikami i dystrybutorami, by znaleźć idealną równowagę i szczęśliwy rozwój dla wszystkich.

 

Zachęcamy do lektury na naszej stronie i odkrycia informacji o dobroczynnych składnikach zawartych w naszych produktach. Jest to świetna okazja, by poszerzyć swoją wiedzę na temat owoców, ziaren itp. ,których niebywałe właściwości wykraczają poza świat kosmetyków.

Sukcesy

Sukcesy

Firma Emmebi Italia posiada wiele sukcesów zarówno na polskiej, jak i międzynarodowej arenie. Poniżej znajdziesz produkty, które stały się najlepsze w swoich kategoriach. Zachęcamy do odkrycia kolekcji, które współdzielą wiele składników ze swoimi laureatami.

instantrepulpmin.png
medal2019.png
2019

Najlepszy produkt
Beauty Experience Instant Repulp

i Najlepszy Projekt

stoiska 

bioetic.png
2015
medal2015.png

BIO ETIC Mineral Color Oil Laureat w profesjonalnej koloryzacji olejowej

picturemiss.png
2014
medal.png

Laureat Natural Solution Integrator Wzrostu Komurkami
macierzystymi

amoniafree.png
medal.png
2010

ZERO35 Ammonia Free Laureat w profesjonalnej koloryzacji bez amoniaku

Nutry-Care-Cream-150ml.jpg
medal.png
2009

ZERO35 Beauty

Nagroda za zestaw rozświetlający,
szampon i fluid

Farba-HT.png
medal.png
2008

ZERO35 Hair tech

laureat profesjonalnej koloryzacji

bottom of page