Custom-Scroll.gif

Przełam barierę czasu.

Przyspiesz koloryzację nawet o 30 minut.

Zrewolucjonizuj pracę w salonie fryzjerskim.

Zero35 Color10

Czas, każdy chciałby mieć go więcej. Ile nam go potrzeba? 5 godzin, 10 godzin co powiesz na 25 godzin? Nawet tyle czasu zaoszczędzisz na koloryzacji dzięki jednej buteleczce Zer035 Color10. Jedna buteleczka wystarczy na nawet na 60 koloryzacji. Dzięki naturalnej formule ten rewolucyjny akcelerator nie tylko ochroni Twoje włosy, ale nawet wzmocni efekt koloryzacji. Jest tak samo uniwersalny, jak wydajny i może być użyty z każdą formułą oksydacyjną koloru, by uzyskać intensywny efekt. Dla najlepszych wyników zalecane jest korzystanie z produktu w połączeniu z oficjalnymi kosmetykami i farbami Emmebi Italia.

 
product-mxcolor10-min.png
product-mxcolor10-min.png
zegar.gif

Szybciej

Jest to absolutna rewolucja zarówno dla Twojego klienta, jak i dla Twojej pracy w salonie. Dzięki temu kosmetykowi, skrócisz czas koloryzacji nawet o 70%. W porównaniu do tradycyjnej koloryzacji skróci czas z 40 do 13 minut. Nawet najbardziej niecierpliwy i wybredny klient będzie zadowolony z niesamowicie krótkiego czasu usługi i intensywności koloru swoich włosów.

Intensywniej

Kosmetyk nie zmienia wysokości tonu i znacząco poprawia jakość koloru. Jest sformułowany z naturalnymi składnikami aktywnymi takie jak organiczny olej słonecznikowy, organiczny olej ze słodkich migdałów i organiczny olej z granatów; synergia tych składników aktywnych zapewnia intensywniejsze i jaśniejsze odbicie przy jednoczesnym zachowaniu koloru na dłużej.

Bezpieczniej

Chroni pigmenty pośrednie przed przedwczesnym utlenianiem po zmieszaniu z kremem koloryzującym i emulsją utleniającą; pozwala na dłuższy dostępny okres, penetracji barwników pośrednich do rdzenia włosa, zanim rozpocznie się proces utleniania. Nasz kosmetyk również zawiera naturalną substancję, która sprzyja tworzeniu emulsji "olej w wodzie" składającej się z drobniejszych cząstek. Ta szczególność formuły zwiększa „zdolność zwilżania” mieszanka kolorów na włóknie włosów, dzięki czemu faza początkowa skaluje się lepiej i pozwala barwnikom szybciej przeniknąć do środka włosa.

Naturalnie niesamowita formuła

Dzięki niej Zer035 Color10 nie tylko ochroni Twoje włosy, ale nawet wzmocni efekt koloryzacji. Jest tak samo uniwersalny, jak wydajny i może być użyty z każdą formułą oksydacyjną koloru, by uzyskać intensywny efekt. Dla najlepszych wyników zalecane jest korzystanie z produktu w połączeniu z oficjalnymi kosmetykami i farbami Emmebi Italia.

palmagrant-oil.png

Bio olej granatów - przywracania włosom elastyczność i zdrowy blask. Może być stosowany praktycznie do każdego rodzaju włosów, które doskonale chroni przed środowiskowymi zanieczyszczeniami. Odbudowuje ich strukturę i zapobiega łamliwości.

alamond-oil.png

Bio olej ze słodkich migdałów - Doskonale nawilża przesuszone włosy. Nadaje się on do regenerowania rozdwojonych końcówek, a także zabezpiecza włosy przed słońcem, przesuszeniem oraz uszkodzeniem.

Bio olej słonecznikowy – nawilża, wzmacnia, odżywia i nadaje połysk włosom. Polecany dla osób, które mają słabe i przesuszone włosy z tendencją do łamliwości i wypadania.

 

Powiązane Media