top of page

Katalog Be Blonde - Silver Shine

Katalog Be Blonde - Silver Shine

Zaktualizowano: 14 lip 2023


Be Blonde Silver Shine to produkty zaprojektowane specjalnie dla włosów blond, dla włosów, które utraciły pigmenty fizjologiczne, w procesie dekoloryzacji, lub poddane zostały zabiegowi koloryzacji.Skład kosmetyków linii Be Blonde Silver Shine został wzbogacony o zestaw aminokwasów Plex, Kwas Hialuronowy, Koenzym Q10 i Kolagen. Starannie dobranie proporcje zapewniają maksymalną penetrację oraz głębokie działanie wypełniające mieszanką budującą, regenerującą i nawilżającą. Składniki aktywne obecne w formule intensyfikują działanie restrukturyzacyjne włókien włosowych oraz wzmocnienie rdzenia przywracając włosom połysk i zdrowy wygląd.


Wyniki aplikacji produktów: Włosy lekkie i miękkie w dotyku, niepowodujące dyskomfortu przy rozczesywaniu zaraz po umyciu, jak i przy codziennej kosmetyce czy stylizacji.

Eliminowanie ciepłych pigmentów jest wynikiem obecności precyzyjnie dobranych filtrów przeciwstawnych niebieskiego i fioletowego. Jego szerokie spektrum możliwości poprzez tonowanie niepożądanych kolorów od cytrynowo żółtego po złoto miedziany jest zaletą, którą doceni każdy profesjonalista. Obecność tak wyjątkowego komponentu w składzie zapewnia komfort pracy oraz jakość i skuteczność w osiągnięciu odpowiedniego efektu finalnego.

Takie oto możliwości w eliminowaniu kolorów ciepłych i jednocześnie precyzyjnie dobrana pielęgnacja z wysokiej jakości certyfikowanymi składnikami daje nam seria Be Blonde Silver Shine i jej 5 produktów.
W Katalogu znajdziesz dokładne informacje o produktach.


.

Poniżej link do pełnej wersji katalogu

Do przeglądania katalogu jest wymagany program otwierający pliki PDF. Taki jak np. Adobe Acrobat. Jeśli masz problem z otwarciem katalogu prosimy o kontakt.Be Blonde Silver Shine - Katalog produktowy
.pdf
Pobierz PDF • 2.29MB141 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page