top of page

Co daje wyciąg ze Śluzu Ślimaka Aspersa Müller'a dla Twoich włosów

Co daje wyciąg ze Śluzu Ślimaka Aspersa Müller'a dla Twoich włosów

Zaktualizowano: 19 sie 2020

Od zawsze znany, jako doskonałość w zabiegach kosmetycznych, jest substancją bogatą w alantoinę (regeneracja tkanek), elastynę (uelastycznianie), kolagen (nawilżanie), kwas glikolowy (złuszczanie i rozświetlanie), kwas mlekowy, witaminy i minerały. Jego ważne działanie białkowe i odżywcze zwiększa ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Śluz ślimaka jest zbierany zgodnie z obowiązującymi przepisami, w sposób niestresujący ślimaki, oddawane z powrotem do hodowli po zbiorze śluzu.


Ślimak Aspersa Müller'a w naturalnym środowisku. Jego śluz jest wykorzystywani w nagradzanej serii kosmetyków Beauty Experience od Emmebi Italia.

Śluz Ślimaka w Naturze

W naturze śluz ślimaka jest organiczną substancją smarującą o działaniu klejącym, która ułatwia ruchy ślimaków i utrzymuje ich skórę nawilżoną.

Śluz ślimaka jest w stanie chronić je przed zanieczyszczeniami i sprzyja regeneracji ich folii ochronnej dzięki działaniu uspakajającemu i gojącemu, w przypadku małych ran.Śluz Ślimaka i Beauty Experience

Ekskluzywny wyciąg śluzu ślimaka „HELIX ASPERSA MÜLLER” to cenny składnik o wyjątkowych właściwościach naturalnych, zdolnych do dawania nowego życia włosom.Wyciąg ze śluzu ślimaka jest elementem, który wiernie szanuje filozofię „Inspirowana naturą”: ekskluzywna kompozycja substancji aktywnych czyni go w naturze wyjątkowym składnikiem kosmetycznym.

Ekscytujące doświadczenie w luksusowej pielęgnacji włosów dla natychmiastowego antiage dla włosów z pełnym poszanowaniem natury.


Oto Dlaczego Dodaliśmy Śluz Ślimaka do Beauty Experience


1. Utrzymuje właściwe nawilżenie

Ekstrakt ze śluzu ślimaka jest najbardziej naturalnym sposobem na utrzymanie nawodnionej delikatnej powierzchni skóry głowy.


Ostatnie badania wykazały, że zwiększa on zdolność ludzkiej skóry do utrzymywania płynów.


Wyciąg ze śluzu ślimaka jest bogaty w naturalne proteiny i inne polimery i jest silnie higroskopijny, to znaczy zdolny do szybkiego absorbowania cząsteczek wody obecnych w otaczającym środowisku.Efekt ten pomaga utrzymać wilgoć we włosach, które dzięki temu stają się zdrowe i żywe.


2. Chroni Włosy przed uszkodzeniami przez czynniki zewnętrzne

Ostatnie badania wskazują, że może również chronić przed wolnymi rodnikami, które uszkadzają włosy i skórę powodując ich wypadanie (funkcja zapobiegająca wypadaniu).

Śluz ślimaka jest równie skuteczny w ochronie przed uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi codziennym nadmiernym naciskiem, czesaniem, szczotkowaniem włosów i przed wszystkimi tymi działaniami, które używają naciągania i skręcania włosów.


3. Łagodzi skórę głowy

Ten cenny składnik jest od dawna używany ze względu na jego właściwości łagodzące i lecznicze. Tradycyjne zastosowania obejmują: przyspieszenie leczenia i łagodzenie objawów „blizn” wynikających z infekcji skóry i oparzeń. Te właściwości sprawiają, że śluz ślimaka jest idealny do kojenia zestresowanej i ze stanem zapalnym skóry głowy.

4. Wygładza i zmiękcza włosy

Jeśli łodyga włosa ma nieregularne lub nierówne części, jeśli włosy są bardzo delikatne, śluz ślimaka ma zdolność zmiękczania i wygładzania włosów sprawiając, że są jedwabiste i chroni je przed czynnikami atmosferycznymi, tworząc prawdziwą barierę ochronną.

5. Idealny do ujarzmienia kędzierzawych włosów

Wydzielina ślimaka składa się z wysoce przezroczystego płynu,

który działa, jak smar: przyczynia się, na przykład do powstania fryzury bardziej "słodkiej", miękkiej i pozbawionej szarpania. Szczotki i grzebienie ślizgają się zaskakująco po włosach dzięki temu naturalnemu smarowi.

6. Czyni Włosy bardziej błyszczące i piękne

Uwalnia gładką powłokę na włosach, czyniąc je jednolitymi.

Pomaga to włosom odbijać światło, dając intensywny blask wzmacniający ich naturalny połysk.


Główny składnik produktów


Produkty serii Beauty Experience

Beauty Experience186 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Yorumlar


bottom of page