top of page

3 powody, dla których nasiona Chia są niesamowite dla twoich włosów

3 powody, dla których nasiona Chia są niesamowite dla twoich włosów

Być może słyszałeś, że nasiona chia mogą być dobre dla skóry, ale czy wiesz, że korzyści płynące z nasion chia dla włosów są równie niesamowite?


Jeśli ostatnio przeglądałeś Whole Foods, prawdopodobnie widziałeś nieskończoną ilość marek żywności i napojów, które lekceważą fakt, że w ich produktach są nasiona chia. Skoro jest dobre dla naszego wnętrza, to musi być dobre dla naszej skóry i włosów, prawda? Masz rację, młody pasikoniku. Niezależnie od tego, czy jesteś już zwolennikiem ruchu żywności naturalnej/organicznej, czy po prostu szukasz nowych sposobów, aby Twoje włosy lśniły jak diament, oto 3 powody, dla których nasiona chia są idealne dla Twoich włosów.


1. . Nasiona chia mogą wspomóc wzrost włosów


Nasiona włosów i chia mają jedną wspólną cechę: białko. Nasze włosy składają się z białka zwanego keratyną, podczas gdy nasiona chia składają się z około 23 procent białka. Więc nie tylko spożywasz błonnik z nasionami chia, ale także spożywasz ich białko, które pomaga zagęścić włosy.2. Nasiona Chia mogą sprawić, że Twoje włosy będą lśnić


Ponieważ nasiona chia dostarczają wszystkich niezbędnych aminokwasów w postaci gotowej do spożycia, świetnie pasują do różnych rodzajów żywności.3. Nasiona chia mogą opóźnić siwienie włosów


Nasiona chia są wypełnione nie tylko aminokwasami i przeciwutleniaczami, ale także miedzią, cynkiem i żelazem. Ale najważniejszym elementem, na którym musimy się skupić w nasionach chia, jest miedź, którą dostarcza naszemu ciału i włosom. Wraz z aminokwasami (które sprzyjają wzrostowi włosów), miedziane elementy chia mogą również pomóc w walce z włosami, szczególnie w walce z niechcianymi siwymi włosami. Miedź hamuje produkcję melaniny, która znana jest z przywracania włosom naturalnego koloru i opóźniania siwienia. Nauczyłeś się tego tutaj, po pierwsze: nasiona chia mogą pomóc opóźnić siwienie włosów. Dzięki za utrzymanie nas młodych, nasiona chia. Oczywiście, prawdopodobnie będziesz musiał używać nasion chia każdego dnia, aby naprawdę zobaczyć ich zalety we włosach. Ale kiedy nabierzecie nawyku dodawania ich do jedzenia lub używania maseczki do włosów raz w tygodniu, jestem pewna, że zaczniecie dostrzegać efekty naturalnych (i zdrowych) właściwości nasion chia.W Których produktach znajdziesz nasiona Chia?

Składnik znajdziesz w serii produktów Gate Ocean Wash&Care. Zawiera szereg produktów do codziennego stosowania i bazują na filozofii Super Foods.


Gate Ocean Wash&Care

Super Foods dla włosów

191 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarii


bottom of page