top of page

Stylizacja nigdy nie była łatwiejsza dzięki Symoleo® Vita7, przełomowemu składnikowi do pielęgnacji

Stylizacja nigdy nie była łatwiejsza dzięki Symoleo® Vita7, przełomowemu składnikowi do pielęgnacji


Stylizacja nigdy nie była łatwiejsza dzięki Symoleo® Vita7, przełomowemu składnikowi do pielęgnacji włosów. Nie tylko ułatwia stylizację, ale także wzmacnia strukturę włosów, zapewniając mocne i zdrowe loki.
Symoleo® Vita7 to ekskluzywny składnik przeznaczony specjalnie do pielęgnacji włosów, jest kluczem do uproszczenia stylizacji, wzmocnienia włosów i zwiększenia ich sprężystości. Dzięki niezwykłej mieszance siedmiu cennych olejków eterycznych i maseł roślinnych Symoleo® Vita7 odżywia włosy od wewnątrz, zapewniając niezrównaną kontrolę nad objętością i eliminując elektryzowanie się. W dzisiejszym świecie pielęgnacja włosów ma ogromne znaczenie, a poszukiwanie idealnego produktu, który może zapewnić te wyjątkowe korzyści, jest dla wielu priorytetem.


Dzięki mieszance siedmiu wyjątkowych olejków eterycznych i masła roślinnego Symoleo® Vita7 zapewnia wszechstronną pielęgnację włosów, wnikając zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Symoleo® Vita7 składa się z mieszanki różnych olejów i maseł, w tym z oliwek, migdałów, awokado, soi, nasion bawełny, mango i kokosa. Składniki te mają niesamowite właściwości, takie jak odżywianie, przeciwutleniacze, wzmocnienie i blask. Oliwa z oliwek doskonale nawilża i chroni włosy, jednocześnie zwiększając ich elastyczność. Olej migdałowy przyczynia się do wygładzenia włosów i zapobiegania ich łamliwości. Olej z awokado jest bogaty w niezbędne witaminy i składniki odżywcze, które wzmacniają włosy, zapobiegają rozdwajaniu się końcówek i pielęgnują bujny wygląd. Wzmacniający strukturę włosów olej sojowy zawiera fitosterole. Zmiękcza i nawilża pasemka, obecny jest olejek z nasion bawełny. Aby odżywić włosy i zapewnić im ochronę przed uszkodzeniami, zastosowano masło z mango i masło kokosowe, które zapewniają lśniące wykończenie.Zapomnij o elektryzowaniu się i uzyskaj piękne, lśniące włosy z Symoleo®Vita7.
Ten innowacyjny składnik zapewnia kompleksową pielęgnację włosów, czyniąc je zdrowszymi, mocniejszymi i łatwiejszymi do ułożenia. Ciesz się większą kontrolą głośności i daj swojemu fryzjerowi powód do zachwycenia rezultatami. Przy regularnym stosowaniu Symoleo® Vita7 zapewnia włosom odpowiednią pielęgnację i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, stanowiąc idealne rozwiązanie dla wszystkich potrzeb włosów.


Ten i wiele innych składników aktywnych znajdziesz w naszej najnowszej serii produktów Beauty Experience Rebuild.


W zaledwie trzech krokach przekształcą, odbudowują i chronią zniszczone włosy, natychmiast nadając im zdrowy i lśniący wygląd. Przekonaj się o ich niesamowitym działaniu klikając na przycisk poniżej.
38 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page