regulaminy-background.jpg

Pomoc

 

Jeśli masz problem z niedziałającą funkcjonalnością strony. Prosimy o kontakt na grafik@efektmh.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego umieszkonego w zakładce kontakt i opisanie problemu tam. 

Ten dział jest jeszcze w trakcie przygotowania i będą tutaj umieszczone wskazówki jak i często zadawane pytania odnośnie rozwiązywania błędów czy pytać związanych z stroną www.emmebiitalia.pl

Kodeks Postępowania na Blogu

Każdy użytkownik bloga na stronie www.emmebiitalia.pl jest zobligowany do przestrzegania jego zasad umieszczanych treści opisanych dokładnie §4 regulaminu. Użytkownik, który łamie regulamin zostanie uprzednio o tym fakcie poinformowany i proszony o korektę bądź usunięcie umieszczonych treści. Jeśli tego nie dokona Usługodawcy przysługuje prawo do usunięcia jego treści i zablokowanie użytkownika. 

By zapełnić użytkownikom serwisu, wysoki standard konwersacji i jakość prowadzonych dyskusji prosimy o przestrzeganie następujących zasad kodeksu postępowania na blogu emmebi italia. 

 

Zasady kultury wypowiedzi i szacunku dla wszystkich użytkowników bloga

 1. Blog Emmebi Italia jest natury specjalistycznej dlatego, pragniemy by umieszczane w nim wypowiedzi, były związane z tematyką posta, pod którym są umieszczane. Posty, które uznane zostaną za niezwiązane z tematem, mogą być usuwane przez moderatora.
   

 2. Zależy nam by na blogu, panowała przyjazna atmosfera, dla wszystkich użytkowników. Dlatego ważne jest szanowanie rozmówców poprzez odpowiednie zwracanie się do nich w komentarzach i niekorzystanie z przekleństw czy obraźliwych treści. Łamanie tego postanowienia może skutkować zablokowaniem użytkownika.​

Konfiguracja konta i poprawa funkcjonalności bloga

 1. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami i korzystasz z naszych usług, prosimy byś, wypełnił dokładnie informacje kontaktowe na swoim profilu. Przyspieszy to komunikację między konsultantem i Tobą.
   

 2. Jeśli zauważysz, że jakaś funkcja serwisu nie działa, jak należy, czy masz pomysł na usprawnienie, prosimy o kierowanie sugestii za pośrednictwem formularza w zakładce kontakt.

Przestrzegaj zasady bezpieczeństwa i zgłaszaj podejrzaną aktywność

 1. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, dlatego nie podawaj swojego hasła i loginu nikomu. Jeśli ktoś inny niż ty zalogował się na Twoje konto, to natychmiastowo zgłoś to za pośrednictwem formularza w zakładce kontakt, a w wiadomości opisz swój problem.
   

 2. Jeśli zauważysz podejrzaną aktywność na blogu czy treści, które w jakiś sposób Ciebie urażają, możesz również to zgłosić za pomocą formularza, dołączając linki strony, gdzie widnieją treści.
   

 3. Po rozpatrzeniu sprawy zostaniesz poinformowany bezpośrednio drogą mailową.

Dane adresowe

tel.: +48 512 230 171

ul.Gawędy 55

44-300, Wodzisław Śląski

Poland

Dołącz do nas

 • Grey YouTube Icon
 • Facebook
 • Instagram
Company Logo Of Emmebi Italia, hair products company

© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone przez EFEKT MH

 Polityka Prywatości | Regulamin Serwisu