top of page
KATALOGI ONLINE

Znajdziesz tutaj wszystkie publiczne katalogi dostępne dla regionu Polska. Katalogi Emmebi Italia są, integralną częścią produktów co oznacza, że służą zarówno celom promocyjnym, jak i edukacyjnym. Każdy z katalogów został skrupulatnie przygotowany, by przekazać Ci niezbędne informacje na temat pochodzenia składników, sposobu ich działania i sposobu użycia produktów z danej serii. Jeśli pragniesz nabyć fizyczną kopię katalogu, prosimy o bezpośredni kontakt. Katalogi dodawane są również do wybranych zestawów.

BeautyExperience-min.png

Katalog z ekskluzywnej serii. W katalogu znajdziesz informacje dotyczące najnowszych produktów z serii, jak i Laureata tegorocznych Targów w Poznaniu.
Nutry Care Instant Repulp. 

Beauty Experience

Argania Sahara Secrets

Duża ilość naturalnych składników aktywnych w produktach Argania Sahara Secrets sprawia, że katalog jest ciekawą lekturą, dla tych którzy chcą poznać ich działanie oraz unikatowe właściwości.

Argania-min.png
BeBlonde-min.png

Szczegółowy opis i technologia nowej generacji zawarta w naszej najnowszej serii rozjaśniaczy została dokładnie opisana w tym Katalogu. Zerknij do środka i dowiedz się jak uzyskać naturalny i ponad czasowy blond. 

Be Blonde

bottom of page