Nie Bój Się Zostać BLOND! 

 

Be Blonde Extreme Light to najbardziej innowacyjny anty-żółty system rozjaśniania Emmebi Italia.

Wyobraź sobie blond JESZCZE BARDZIEJ blond, włosy ODBUDOWANE jak nigdy dotąd. Wyobraź sobie również chłodniejsze refleksy, jak nigdy wcześniej i wyobraź sobie, że możesz je osiągnąć dowolną techniką.

 

WYOBRAŹ SOBIE BLOND 

BEZ ŻÓŁTYCH 

REFLEKSÓW!

BE BLONDE Extreme Light jest INNOWACYJNYM systemem dekoloryzującym ANTIGIALLO, który pozwala dekolorować włosy CAŁKOWICIE BEZPIECZNIE od nasady po końce. Specjalna formuła wzbogacona o Plex (kondensat cukru poliaminowego), gwarantuje bezpieczne i szybkie rezultaty, skutecznie kontrastując ciepłe tony, przywracając miękkie i sprężyste włosy. 

PEŁNA OCHRONA WŁOSÓW

DZIĘKI PLEX

Niezwykła kremowa emulsja utleniająca BE BLONDE Deco Oxy Blue, również wzbogacona o Plex, przyczynia się do stworzenia linii JEDYNEJ w swoim rodzaju: intensywny niebieski kolor zwiększa efekt anty-żółty schładzając ton włosów. Łatwo miesza się z proszkiem i kremem dekoloryzującym upraszczając każdą technikę rozjaśniającą.
Dwa rodzaje oksydantu (6% i 10,5%) w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb; ustabilizowana formuła dla zagwarantowania optymalnego rozjaśnienia i trwałą pigmentację koloru.

 
PRODUKTY

Potrzebujesz więcej 

Informacji ?

Dane adresowe

tel.: +48 512 230 171

ul.Gawędy 55

44-300, Wodzisław Śląski

Poland

Dołącz do nas

  • Grey YouTube Icon
  • Facebook
  • Instagram
Company Logo Of Emmebi Italia, hair products company

© 2019 Wszystkie prawa zastrzeżone przez EFEKT MH

 Polityka Prywatości | Regulamin Serwisu