Nie Bój Się Zostać BLOND! 

 

Be Blonde Extreme Light to najbardziej innowacyjny anty-żółty system rozjaśniania Emmebi Italia.

Wyobraź sobie blond JESZCZE BARDZIEJ blond, włosy ODBUDOWANE jak nigdy dotąd. Wyobraź sobie również chłodniejsze refleksy, jak nigdy wcześniej i wyobraź sobie, że możesz je osiągnąć dowolną techniką.

 

WYOBRAŹ SOBIE BLOND 

BEZ ŻÓŁTYCH 

REFLEKSÓW!

roz8-min.png
roz10-min.png

BE BLONDE Extreme Light jest INNOWACYJNYM systemem dekoloryzującym ANTIGIALLO, który pozwala dekolorować włosy CAŁKOWICIE BEZPIECZNIE od nasady po końce. Specjalna formuła wzbogacona o Plex (kondensat cukru poliaminowego), gwarantuje bezpieczne i szybkie rezultaty, skutecznie kontrastując ciepłe tony, przywracając miękkie i sprężyste włosy. 

PEŁNA OCHRONA WŁOSÓW

DZIĘKI PLEX

Niezwykła kremowa emulsja utleniająca BE BLONDE Deco Oxy Blue, również wzbogacona o Plex, przyczynia się do stworzenia linii JEDYNEJ w swoim rodzaju: intensywny niebieski kolor zwiększa efekt anty-żółty schładzając ton włosów. Łatwo miesza się z proszkiem i kremem dekoloryzującym upraszczając każdą technikę rozjaśniającą.
Dwa rodzaje oksydantu (6% i 10,5%) w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb; ustabilizowana formuła dla zagwarantowania optymalnego rozjaśnienia i trwałą pigmentację koloru.

 
PRODUKTY